Usługi alpinistyczne - województwo Zachodniopomorskie i Choszczno

Wśród miejscowości, w których dostępne są usługi alpinistyczne Choszczno wyróżnia się dzięki firmie Alpin- Partner. Od 1995 roku firma - wcześniej jako Alpin-Bud s.c. - realizuje prace na wysokości, montaże, renowacje oraz naprawy i malowanie. Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy ofertę również o przycinanie drzew, montowanie sieci oraz kolców zabezpieczających przed ptakami oraz mycie ciśnieniowe. Zajmujemy się także myciem okien na wysokościach, gwarantując usługi wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z aktualnymi badaniami. Dużą popularnością cieszą się także usługi z zakresu malowania dużych obiektów: kominów, mostów oraz silosów - oferujemy nie tylko malowanie ochronne, zapobiegające korozji, ale także dekoracyjne.

usługi alpinistyczne zachodniopomorskie

Wszelkie prace wykonywane są z zachowaniem zasad BHP z wykorzystaniem sprzętu najwyższej jakości. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że usługa zostanie wykonana w terminie oraz jej efekt utrzyma się na dłużej.

Klientom poszukującym firm świadczących usługi alpinistyczne zachodniopomorskie oraz okolice oferują firmę Alpin-Partner. Odkuwanie tynków czy naprawa balkonu nie jest już problemem - gwarantujemy szybkie, a zarazem staranne wykonanie usługi, najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny.

Obsługujemy zarówno duże firmy, jak i osoby prywatne, każde zlecenie realizując zgodnie z polityką firmy, która zakłada dbanie o zadowolenie klienta przy jednoczesnym spełnianiu wszelkich norm i wymogów prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z rozszerzoną ofertą oraz podjęcia współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług!

 

Skontaktuj się z nami teraz!

Paweł Gołębiewski
Tel. 607 619 694
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czapliska 2/2 73-240 Bierzwnik